Polskie Stowarzyszenie Zawodowej  Kulturystyki posiada trzyosobowy Zarząd, do którego należą:

 

Jaromir Konopka – (ur. 1976), wybitny polski kulturysta, zdobywca tytułu Mistrza Świata pięć lat pod rząd. Od dzieciństwa związany ze sportem, do dziś intensywnie trenuje i zaraża młodych ludzi pasją. Obecnie pracuje jako trener, działając przede wszystkim w ramach Stowarzyszenia. Zajmuje się zarówno młodymi członkami stowarzyszenia, jak i wieloletnimi, doświadczonymi kulturystami, którzy potrzebują wsparcia merytorycznego przed zawodami. Jest Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego.

 

Mateusz Przepiórka – (ur. 1978), trener, dietetyk i fizjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się przede wszystkim przygotowywaniem osób do zawodów kulturystycznych. W ciągu swojej kariery pracował z najlepszymi zawodnikami i wielokrotnymi zdobywcami tytułów. W wolnym czasie troskliwie opiekuje się członkami stowarzyszenia, w szczególności tymi młodymi, którzy nie mają jeszcze zbyt obszernej wiedzy  na temat kulturystyki, diety, suplementacji i ogólnego rozwoju organizmu.

 

Marek Rock – (ur. 1980), doświadczony bokser, zdobywca ceniony nie tylko w Polsce, ale też w USA. Dziś jest na sportowej emeryturze i trenuje młodych sportowców, pomagając im rozwijać swoje ciało w sposób harmonijny i zrównoważony. To właśnie on nieustannie przypomina członkom stowarzyszenia, że liczy się nie tylko siła i masa mięśniowa, ale też zwinność i szybkość ruchów. Dzięki niemu członkowie stowarzyszenia mogą poszczycić się doskonałą formą i kondycją.