Polskie Stowarzyszenie Zawodowej  Kulturystyki zrzesza największych w Polsce wielbicieli sportów siłowych – zarówno całkowitych amatorów, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na sportowej ścieżce, jak i wieloletnich, doświadczonych kulturystów, cieszących się ogromnym uznaniem w sportowym środowisku. Dzięki temu członkowie stowarzyszenia mogą wymieniać się doświadczeniami oraz dzielić się zapałem i razem realizować swoją kulturystyczną pasję.

Polskie Stowarzyszenie Zawodowej  Kulturystyki działa już od osiemnastu lat. Przez ten czas przez Stowarzyszenie przewinęło się wielu kulturystów, którzy dziś zdobywają najbardziej prestiżowe nagrody na świecie. W naszym gronie znajduje się ponad sto osób. Są to zarówno profesjonalni kulturyści, jak i trenerzy, dietetycy którzy zajmują się odżywianiem sportowców, uprawiających kulturystykę, psycholodzy, młodzi pasjonaci oraz osoby zarządzające. Spotykamy się, kiedy tylko to możliwe, aby cieszyć się wzajemnym towarzystwem i planować dalsze losy tej niezwykłej organizacji, jaką jest Polskie Stowarzyszenie Zawodowej  Kulturystyki.

Zapraszamy wszystkich do naszego stowarzyszenia. Polskie Stowarzyszenie Zawodowej  Kulturystyki nieustannie przyjmuje nowych członków. Są to osoby w różnym wieku, zarówno mężczyźni, jak i kobiety Szukasz wsparcia i towarzystwa osób, które mogą podzielić się z Tobą doświadczeniem? Tutaj znajdziesz nie tylko to, ale o wiele więcej! Czy może być coś lepszego, niż ogromna grupa przyjaciół, dzieląca z Tobą kulturystyczną pasję?